Спеціальні потреби

ООН закликала до забезпечення захисту цивільного населення на сході України


З нагоди Всесвітнього дня гуманітарної допомоги «Організація Об’єднаних Націй закликає негайно вжити заходів для захисту мільйонів цивільних громадян України, які страждають внаслідок активних бойових дій, які ведуться на сході України», - йдеться у повідомленні, розміщеному на сайті представництва ООН в Україні.

Координатор системи ООН в Україні та Координатор з гуманітарних питань пані Оснат Лубрані попросила «міжнародну спільноту збільшити підтримку заради розширення заходів, спрямованих на полегшення страждань цивільного населення України, яке потерпає внаслідок цієї кризи, незалежно від місця їхнього проживання у міжнародно визнаних кордонах України».

Оснат Лубрані зазначила, що тільки за перше півріччя 2018 року понад 600 тисяч українських мирних громадян отримали життєво необхідну допомогу. Координатор також наголосила на «важливості Плану дій уряду, який стосується внутрішньо переміщених осіб в Україні» та підтвердила «зобов’язання, взяті на себе ООН, щодо надання повної підтримки на його виконання».

Пані Лубрані висловила занепокоєння, що фінансування гуманітарного реагування забезпечено менш, ніж на третину від необхідної суми та закликала до негайного збільшення фінансування для задоволення гуманітарних потреб на сході України.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG