Спеціальні потреби

Два колишні співробітники штабу Трампа визнали факт зустрічі з росіянами - ЗМІ


Як повідомляють американські ЗМІ, Роджер Стоун, який протягом тривалого часу був радником Дональда Трампа, визнав, що в травні 2016 роки зустрічався з росіянином, який запропонував надати компрометуючі дані про Гілларі Клінтон і просив за них 2 мільйони доларів. Стоун пропозицію відхилив.

Стоун і інший колишній співробітник передвиборчого штабу Трампа, Майкл Капуто, заявили про це в неділю, виступаючи на каналі CNN.

Першою про цю зустріч повідомила газета The Washington Post.

Як повідомляється, росіянина, про якого йде мова, звали Генрі Ґрінберґ, а зустріч відбулася на прохання Майкла Капуто, який познайомився з Ґрінберґом через свого російського бізнес-партнера.

Видання наголошує, що як Капуто, так і Стоун у ході розслідування російського втручання у вибори в США, яке проводив Конгрес, приховали факт зустрічі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG