Спеціальні потреби

Фейсбук змінить правила публікацій політичної реклами


Фейсбук збирається змінити правила публікацій політичної реклами, повідомив один з керівників корпорації. Охочі розмістити політичну рекламу чи агітацію за кандидата у США, повинні будуть вказати американську адресу проживання чи реєстрації, на яку Фейсбук вишле звичайною поштою лист з паролем.

Про свої плани Фейсбук оголосили після того, як напередодні команда спецпрокурора Мюллера оприлюднила обвинувальний лист проти 13 осіб та 3 компаній Росії, яких звинувачують у кримінальній та шпигунській змові втрутитись у президентські вибори в США шляхом підтримки кандидата Трампа та очорнення його опонента Клінтон.

Приймаючи рішення про зміну правил політичної реклами соціальна мережа хоче упевнитися, що особи, які хочуть це зробити, живуть у США. Нагадаємо, за законами США, іноземцям заборонено брати участь, давати гроші чи агітувати на виборах місцевого, штатного чи федерального рівнів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG