Спеціальні потреби

Вашингтон може змінити правила гри для інтернет-індустрії


Інтернет-гіганти, в тому числі Ґуґл та Фейсбук шукають компромісних рішень щодо того, як змінити власну корпоративну політики у світлі кроків, до яких вдались вашингтонські законодавці.

Минулого тижня в американському Сенаті виникла ініціатива, яка може частково відмінити дію прийнятого в 1996-му році закону, який надає захист компаніям від притягнення їх до відповідальності за дії їх клієнтів.

У той же час сенатори-демократи працюють над законопроектом, який має закріпити нові правила для розміщення політичної реклами після того, як минулого місяця компанія Фейсбук розповіла, що, як підозрюється, російські інтернет-тролі купили на їх платформі місця для реклами вартістю у понад 100 тисяч доларів під час передвиборчої президентської кампанії 2016 року. Федеральна Виборча комісія США планує викликати керівництво Фейсбук ті інших технологічних компаній на публічні слухання.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть NASAMS і Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG