Спеціальні потреби

Радник з нацбезпеки США заявив про необхідність "рішучих дискусій" з Росією


Радник з національної безпеки США Герберт Реймонд Макмастер в програмі каналу ABC «Цього тижня» сказав, що відносини з Росією можуть тільки покращитись, оскільки зараз вони на найнижчому за всю історію рівні. Так він прокоментував нещодавній твіт Дональда Трампа, в якому президент написав, що «все владнається між Росією та США».

«Розумієте, коли відносини на найнижчому рівні, рухатись можливо тільки вгору», - зазначив радник. Він зауважив, що візит Тіллерсона до Москви був дуже на часі. «Росія надала підтримку кровопролитному режиму в Сирії, який підтримує громадянську війну та коло насильства», - заявив Макмастер. Генерал зауважив, що Росія повинна відповісти на питання щодо підтримки нею цього «жахливого режиму». «Настав час, мати цю дискусію, і повинен це зробити ніхто інший, як наш Держсекретар».

Макмастер також зазначив, що повинні бути знайдені сфери для співпраці.

Нині Макмастер перебуває з візитом в Афганістані, де закликав країни регіону, в тому числі Росію та Пакистан, не підтримувати Талібан у його зусиллях підігрівати «затяжну війну в Афганістані». В Кабулі Макмастер зустрівся з афганськими лідерами, з якими обговорив питання двосторонньої безпеки, регіональної боротьби проти терористів та посилення Афганських сил національної безпеки та

XS
SM
MD
LG