Спеціальні потреби

Міжнародні лідери різко відреагували на заборону президента Трампа приймати людей з деяких країн


Французький президент Олланд застеріг США від стратегії ізоляціонізму у міжнародній політиці. «Політика ізоляціонізму – заведе у глухий кут», - сказав Олланд у телефонній розмові з Дональдом Трампом у суботу.

Британський прем’єр Тереса Мей, яка напередодні заявила, що США самі відповідальні за їх політику у справі біженців, у неділю сказала, що не погоджується з таким підходом у і запевнила, що Лондон притримується інших принципів.

Розкритикували рішення Білого Дому і німецький канцлер Анґела Меркель, Прем’єр-міністри Канади Джастин Трюдо та Нідерландів Марк Рютте.

На близькому Сході реакція ще жорсткіша

Президент Ірану Рогані, у виступі на національному телебаченні, заявив, що зараз не час будувати кордони між націями. Прем’єр Ірану Джавад Заріф назвав указ Дональда Трампа кричущою образою для мусульман, яка стане найкращим подарунком для екстремістів та їх прихильників. Уряд Ірану повідомив, що готує контрзаходи на рішення Вашингтона.

Посол США в Іраку надіслав попередження в Білий Дім проте, що іракський уряд планує закрити в’їзд в країну усіх, хто має американські паспорти.

Великі корпорації також висловлюють занепокоєння. Генеральний директор «Нетфлікс» сказав що останні зміни є «Не-американськими», у корпорації «Ґуґл» порадили своїм працівникам за кордоном, яких, можуть торкнутися візові заборони, негайно повернутися у США.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG