Спеціальні потреби

Правозахисники повідомляють про десятки загиблих від авіаударів в Сирії


За даними сирійських правозахисників, у результаті повітряних ударів, завданих по позиціях на південний схід від Алеппо, загинула, як мінімум, 21 особа. Серед загиблих є діти. Це сталося на тлі широкомасштабного наступу підтримуваних Росією сирійських військ на повстанців, які домагаються повалення уряду в Дамаску.

Даних про точну кількість поранених поки що немає, але у правозахисній організації «Сирійська обсерваторія прав людини» припускають, що кількість загиблих зросте в міру того, як рятувальники досліджують завали на ринку в місті Кафр-Набл в провінції Ідліб, розташованому приблизно в 100 кілометрах на південний схід від Алеппо.

Правозахисники також повідомляють, що урядові вертольоти скидали касетні бомби на сусіднє місто на півдні Ідлібу. У повідомленні йдеться, як мінімум, про шість загиблих.

У листопаді Росія оголосила про відновлення повітряних ударів в провінціях Ідліб і Гомс в порядку надання допомоги уряду Башара Асада.

Тим часом у неділю надходили повідомлення про запеклі бої в східному секторі Алеппо, якими супроводжується просування урядових військ і їх російських союзників вглиб території, яку останні чотири роки займали повстанці.

Правозахисники повідомляють, що урядові війська в неділю зайняли ще два райони міста, розвиваючи наступ, який набрав темпи кілька днів тому, коли урядова армія прорвала північно-східний периметр в східній частині Алеппо, який захищали повстанці.

Десятки тисяч мешканців залишаються у пастці у східному Алеппо.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG