Спеціальні потреби

Прямою загрозою для США назвали Росію посадовці американської нацбезпеки


Росія становить пряму загрозу для США - посадовці американської нацбезпеки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:41 0:00

Росія становить пряму загрозу для США - посадовці американської нацбезпеки. Відео

Невизначеність майбутньої міжнародної політики президента Дональда Трампа, зокрема щодо Росії, створила широке тло для дискусій на Національному форумі оборони, який у суботу та неділю проводить Президентська бібліотека імені Рональда Рейґана у Каліфорнії.

Експерти та посадовці у сфері національної безпеки США називають Росію головною прямою загрозою для Сполучених Штатів.

"За останні кілька років ми бачимо, що вони модернізували низку систем, які представляють пряму загрозу для США та наших союзників. Це включає звичайні та ядерні сили далекого радіусу дії. А також повний спектр можливостей у кібер та радіо електронній сферах та на морі. Я думаю, що їх зусилля з модернізації повинні розглядатися в контексті їх дій в Україні, в Криму та Сирії ", - каже голова Об’єднаного комітету начальників штабів ЗС США Джозеф Данфорд.

Росія демонструє наміри агресії, і це треба сприймати всерйоз, вважає секретар військово-повітряних сил США Дебора Лі Джеймс:

«Я вважаю, Росія є загрозою №1 для США. Через ядерний потенціал Росія становить реальну небезпеку для нас. Їхні дії протягом останніх років демонструють намір, і це непокоїть США, і мене як громадянку цієї країни. Три роки тому, коли я стала секретарем військово-повітряних сил, ми ще активно співпрацювали з Росією. Але вже два з половиною роки тому, Росія вторглася в Крим, і все помінялося. Все змінилося».

Міністр оборони США Ештон Картер запевнив, збройні сили США – найсильніші на планеті, але треба бути готовим до всього:

«Сьогодні ми маємо найпотужнішу армію, яка коли-небудь існувала на планеті. Зараз немає нікого, хто б був сильнішим, боєздатнішим, досвідченішим, чи більш інноваційним. Але це не гарантовано завтра. У 21 столітті ми мусимо підтримувати свій статус знову і знову», - наголосив Картер.

  • 16x9 Image

    Руслан Петричка

    Руслан Петричка – керівник Української служби Голосу Америки. В журналістиці - з 1998 року. Працював репортером, телевізійним ведучим, продюсером. На Голосі Америки спеціалізуюся на питаннях внутрішньої політики США та українсько-американських відносинах.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG