Спеціальні потреби

Прах Фіделя Кастро поховали в Сантьяго-де-Куба


Прах кубинського лідера Фіделя Кастро поховали у неділю вранці після дев’яти днів національного трауру. Протягом чотирьох днів перед похованням урну з прахом провезли всією острівною країною. Церемонія поховання в Сантьяго-де-Куба в останню хвилину була оголошена приватною, журналістів до неї не допустили.

Саме в Сантьяго-де-Куба почалась кубинська революція 1953 року. Жалобна процесія пройшла шляхом, зворотнім до того, яким Кастро та його повстанці вирушили до столиці з гір Сієрра Маестра.

Прах був поміщений в дерев'яну урну, яка була накрита кубинським прапором, і встановлена на причіп, який віз армійський джип. Сотні тисяч кубинців - шикувалися на вулицях, якими проїздив кортеж. Вони аплодували або скандували «Я - Фідель». Протяжність маршруту склала близько 900 кілометрів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG