Спеціальні потреби

WikiLeaks опублікував тексти виступів Клінтон перед керівництвом Goldman Sachs


Сайт WikiLeaks у суботу опублікував повні тексти трьох виступів Гілларі Клінтон перед керівниками гіганту Вол Стріт Goldman Sachs у 2013 році, а також електронні листи співробітників її нинішньої президентської кампанії стосовного того, як владнати цю ситуацію.

В листах йдеться - можуть виникнути проблеми через заяви Клінтон керівникам компанії про те, що «політичні причини» були фактором прийняття законів про банківську реформу. Зашкодити кампанії також, говориться в листах, можуть висловлювання Клінтон про те, що люди в банківський індустрії розуміють регуляторні питання краще, ніж будь-хто.

Клінтон звинувачують у її занадто тісних стосунках з Вол Стріт та фінансовою елітою країни. Найгостріше на опубліковану WikiLeaks інформацію відреагували прихильники колишнього суперника Клінтон по праймеріз сенатора Берні Сандерса, який публічно підтримав Клінтон після своєї поразки. Припускається, що певний відсоток цього електорату віддасть свої голоси 8 листопада за Дональда Трампа. Стратеги Демпартії побоюються, що цей злив може зашкодити Клінтон серед лібералів та виборців молодшого віку.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG