Спеціальні потреби

Респубіканці розглядають можливість заміни свого кандидата на президентських перегонах


Як повідомляє видання Politico, в Національному комітеті республіканської партії шукають шляхи, яким чином законно замінити Дональда Трампа на іншого кандидата в президенти. Після оприлюднення «Вашингтон Пост» відео, де Дональд Трамп зневажливо висловлюється про жінок, голова Комітету Рейнс Прібіус заявив про те, що громадське незадоволення поведінкою Трампа знищує його шанси на перемогу.

Наразі юристи республіканської партії шукають законні шляхи заміни кандидата. Прібіус в п’ятницю заявив про те, що протягом 48 годин вони передивляться стратегію партії. Однак, до виборів лишається лише місяць, по-друге вже надруковані бюлетені з іменем Трампа, і найголовніше – попереднє голосування вже почалось в ряді штатів. При цьому внутрішній кодекс республіканців, зокрема пункт 9, дозволяє заміну кандидата. Politico повідомляє про те, що джерело в республіканській партії розповів про те, що юристи дійшли висновку, що для того, щоб заміна була законной, Трамп повинен співпрацювати з партією. Справа в тому, що він може бути замінений лише, якщо помре чи сам відмовиться від номінації». Сам Трамп у своєму Твіттері вже написав про те, що ніколи не вийде з перегонів.

Імен можливого наступника Трампа не називають.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG