Спеціальні потреби

Обама хоче спростити візовий режим для іноземних підприємців


Адміністрація Обами хоче спростити видачу віз підприємцям-іноземцям, які хочуть розпочати бізнес у США.

Відповідно до пропозиції Білого дому, підприємці, які володіють принаймні 15-ти відсотками пакетів акцій у новостворених за останні три роки проектах у США і заручилися підтримкою американських інвесторів принаймні на 345 тисяч доларів, можуть отримати тимчасовий дозвіл на проживання та роботу у США. В Адміністрації вірять, що затвердять нові правила до закінчення терміну президентства Обами і очікують, що принаймні 3 тисячі підприємців скористаються цією можливістю.

Макс Левчин, виходець з України, співзасновник PayPal та низки інших успішних компаній у США, написав відкритий лист у Білий Дім: «Це чудовий, конкретний крок задля створення нових робочих місць у США та збільшення кількості історій успіху для талановитих людей з усього світу.

Адміністрація сподівається, що нові правила увійдуть у силу вже до кінця президентського терміну Барака Обами, який стікає 20 січня 2017 року. Пропозиція є втіленням у життя обіцянки Обами «привернути до США найкращих, найталановитіших підприємців для розвитку нових великих компаній тут», - говорить радник президента з питань політики в сфері технологій Том Калі. За його словами, саме іммігранти заснували чверть високотехнологічних компаній по всій країні та понад половини стартапів в Силіконовій Долині.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG