Спеціальні потреби

Що на Брайтон Біч думають про Трампа?


Агресивна і шокуюча риторика Дональда Трампа геть не відлякує мешканців колоритного Брайтон Біч, де живуть переважно вихідці з Радянського Союзу. Тут справжній оплот республіканської партії. А на партійних виборах у квітні Дональд Трампа отримав від них 80% підтримки.

Арі Кагана на Брайтон Біч знають усі: водії таксі, власники ресторанів і звичайні виборці. Він – лідер демократів 45-ого виборчого округу Брукліна. Якби не загальна повага, тут він би міг швидко стати політичним вигнанцем серед республіканської більшості.

«Дональд Трамп дуже подобається російськомовним виборцям, бо він – аутсайдер, він не представляє істеблішмент. І з ним не нудно. Він не дотримується жодних правил не лише політкоректності, а й коректності взагалі по життю. І рубає правду-матку одразу”, - пояснює Арі.

На Брайтоні люди різного віку і різних професій планують голосувати за Трампа. І причини на те різні.

«У нього хоча б ідеї свої якісь є. Вони часом не збігаються із думкою більшості, але він говорить те, що думає. У ньому відчувається сильна людина. А Гілларі – то просто говоряча голова від демократів, на мій погляд”, - каже Тімур.

«Я не дуже знаю всі його ідеали, але те, що він бізнесмен, це говорить більше. Не те, що продажні політики. Людина, яка звикла працювати у бізнесі, знає, що треба», - підхоплює Лідія.

Едуард Мермельштейн – адвокат, працює у сфері продажів елітної нерухомості. Його компанія не раз працювала із організацією Дональда Трампа. Едуард каже, що знає Дональда Трампа особисто.

«Характер, так, дуже агресивний. Але в тому бізнесі, яким він займається, це корисно. Треба мати агресивний характер, аби працювати. Особливо в Нью-Йорку», – ділиться Едуард.

За часто шокуючою та агресивною риторикою Трампа, каже Арі Каган, місцеві вихідці із Радянського Союзу бачать щось ностальгічне: «У російськомовній спільноті існує давня ностальгія за сильною рукою. Я не кажу за Сталіном – просто за сильною рукою. Трамп не належить до партії республіканців чи демократів, він належить до партії циніків. Говорить те, що вигідне на дану мить».

Та попри те, що у листопаді ця частина Брукліна може віддати перевагу Трампу, Нью-Йорк традиційно голосує за демократів.

Відео - найголовніше

Антитерористична операція у Нагірному Карабасі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00
XS
SM
MD
LG