Спеціальні потреби

Американський плавець Раян Локті покаявся за інцидент в Ріо


Член американської олімпійської команди Раян Локті під час інтерв’ю каналу NBC визнав, що перебільшив історію про те, що сталося в Ріо. Раніше Локті та його колеги по команді розповіли, що їх було пограбовано з використанням зброї, коли вони виходили з таксі. Влада звинуватила спортсменів у фабрикації історії.

В інтерв’ю NBC Локті визнав, що «перебільшив» перебіг подій, та «зав’язав з незрілою поведінкою». «Я знаю, що для мене це був урок. Такі витівки більше не стануться. Я дуже люблю свій спорт. Я присвятив все своє життя цьому, мій спорт – це я. І я ще не досяг всього. Я хочу досягти ще багато чого. Я знаю, що я повинен рухатись уперед, навчитись з цього досвіду та стати кращою людиною, щоб таке більше ніколи не повторилось», - сказав Локті під час інтерв’ю.

Нагадаємо, минулого тижня Локті заявив, що його та його товаришів пограбували злочинці, втягнуті в поліцейську уніформу. Бразильська поліція відразу провела розслідування та встановила, що плавці, перебуваючи у нетверезому стані, розгромили туалетну кімнату бензоколонки, повертаючись з вечірки. Охоронець попросив їх заплатити за збитки, вони віддали йому готівку та залишили приміщення. Епізод був знятий на відеокамеру. У своє виправдання Локті сказав, що згодом заявив про озброєне пограбування тому, що досі був нетверезий. Локті та його товариш по команді Джеймс Фейґен були арештовані в Ріо за завідомо неправдиву заяву про злочин. Локті вдалося повернутись в США відразу, Фейґен був вимушений заплатити понад 10 тисяч доларів штрафу.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG