Спеціальні потреби

Вперше губернатором Токіо обрано жінку


Два попередника нового губернатора японської столиці Юріко Коїке пішли у відставку на тлі фінансових скандалів, які ускладнили підготовку до Олімпійських ігор, які столиця Японії приймає в 2020 році. Юріко Коїке пообіцяла нову еру «чистої» політики. «Я виступаю за Токіо, в якому життя людей буде поліпшуватися, і всі зможуть блищати: чоловіки і жінки, діти і дорослі, люди похилого віку та інваліди», - сказала Коїке, після як ЗМІ оголосили на її переможцем відповідно до результатів екзит-полів. Коїке, яка раніше працювала міністром оборони Японії, перемогла на виборах, в яких брали участь 21 кандидат.

Одним з перших справ Коїке буде поїздка на Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро в якості представниці міста, що приймає наступні ігри. Олімпіада в Токіо вважається вирішальним фактором у відновленні японської економіки, яка є третьою в світі за обсягом, але вже більше десятиліття перебуває в стані стагнації.

Підготовка до Олімпіади-2020 зіткнулася з низкою проблем, включаючи збільшені витрати і затримки з проектуванням і будівництвом головного стадіону і необхідність розробки нового логотипу ігор через звинувачення в плагіаті первісної емблеми.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG