Спеціальні потреби

В Америці рекордна спека


Понад сто мільйонів американців страждають у ці дні від надзвичайно високої температури повітря. У багатьох регіонах температура під сорок і більше. Висока вологість посилює відчуття температури, так у Арканзасі у ці дні відчувається 45 градусів за Цельсієм. Це особливо погано для здоров’я людей, які працюють на вулиці та людей похилого віку.

«Центр мозку, який відчуває спрагу, вже не такий чутливий, як у молодості. Тож люди похилого віку не відчувають спраги поки рівень води не падає до небезпечного”, - попереджає директор швидкої Лікарні Сент-Вінсент містечка Літтл Рок.

Лікарі радять постійно охолоджуватися, а людям віком у 65 років пити більше ніж вони відчувають потребу. Щонайменше 8 смертей пов’язують з підвищеною температурою повітря по всій країні.

Через високу температуру повітря в країні вирує понад 20 великих лісових пожеж. Найбільшу небезпеку становить пожежа у передмісті Лос-Анджелеса. Сухе повітря і сильний вітер сприяють швидкому розповсюдженню пожежі, що почалась у п’ятницю біля цієї швидкісної траси.

«Ми спостерігаємо надзвичайно активні пожежі. Чимало пожежників, що працюють по 30-40 років нічого подібного не бачили за усю свою кар’єру”, - каже голова пожежників Лос-Анджелесу Деніс Кросс.

Пожежа вже зруйнувала десятки будинків, у потенційній зоні небезпеки 45 тисяч будівель.

Відео - найголовніше

У центрі Нью-Йорка підняли український прапор. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00
XS
SM
MD
LG