Спеціальні потреби

MH17 був збитий підтримуваними Росією сепаратистами – заява Держдепу з нагоди другої річниці трагедії


«Два роки тому Малайзійський літак MH17 був збитий над східною Україною. Загинуло 298 невинних людей, громадян одинадцяти країн. Ми висловлюємо наші співчуття родинам та друзям жертв рейсу MH17», - йдеться у заяві.

Держдеп нагадав, що в жовтні 2015 року США привітали висновки Ради з Безпеки Нідерландів, яка провела розслідування загибелі MH17. «Цей звіт підтверджує, що літак був збитий ракетою класу земля-повітря. Наш власний аналіз залишається незмінним: ракета була випущена з території, контрольованої підтримуваними Росією сепаратистами у східній Україні», - зазначено у заяві Держдепу.

Тонер зазначив, що США продовжують працювати з Об’єднаним Слідчим комітетом та правоохоронцями. «Ми маємо повну впевненість, що ці професіонали проводять неупереджене, правдоподібне та всеосяжне розслідування, яке стане основою для незалежного переслідування ти притягнення до відповідальності винних у цій трагедії», - йдеться у заяві Держдепу.

Незалежне технічне розслідування Ради з Безпеки Нідерландів назвали таким, що цілком відповідає стандартам ІКАО, постійні представники при ООН Австралії, Бельгії, Нідерландів, Малайзії та України. В своєму недільній заяві, приуроченій до 2-ї річниці збиття Боїнга рейсу MH17, країни висловили свою “повну відданість вдатися до ефективних кроків, щоб притягнути до відповідальності винних та упередити майбутні атаки на цивільних перевізників».

«Країни підтверджують занепокоєння, зазначене в резолюції Ради Безпеки 2166, відносно актив насильства, які становлять загрозу міжнародній цивільній авіації», - йдеться в заяві. Підписанти також нагадали, про вимогу Ради Безпеки до всіх країн співпрацювати цілком для того, щоб винні були притягнуті до відповідальності.

Відео - найголовніше

Антитерористична операція у Нагірному Карабасі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00
XS
SM
MD
LG