Спеціальні потреби

Мультики про тварин завойовують світову популярність


Старт американського мультфільму «Секретне життя тварин» заробив у прокаті більше 103 мільйонів доларів. Світовій кіноаудиторії бракує мультфільмів про тварин. Такі висновки робить видання Hollywood Reporter, посилаючись на результати виходу в прокат анімаційного фільму «Секретне життя тварин».

Американські продакшн компанії Illumination Entertainment та Universal, що були творцями цього мультика, зібрали набагато більший прибуток, ніж розраховували. Їх заробіток у північноамериканському прокаті від цього мультфільму склав 103,2 мільйони доларів вже у перші три дні. При цьому мультик був показаний у 4 370 кінотеатрах.

Таким чином, мультик «Секретне життя тварин» став другим кращим анімаційним фільмом за історію компанії Illumination Entertainment/Universal. Першість займає анімація «Посіпаки», яка минулого липня заробила на старті 115,7 мільйонів доларів. На міжнародному ринку мультик «Секретне життя тварин», на виробництво якого було витрачено 75 мільйонів доларів, «відбив» понад 42 мільйони доларів. А його сукупні збори натепер складають 145,8 мільйонів доларів.

Нагадаємо, як писало раніше видання AIN.UA, у рекламних матеріалах мультика «Секретне життя тварин» є згадка про проект Petcube, який розробила українська команда. Камера Petcube є першим продуктом, що дозволяє власникам тварин спостерігати за ними, бавитися й спілкуватися з ними на відстані за допомогою телефона.

  • 16x9 Image

    Тетяна Харченко

    Має більш ніж 16-річний досвід у журналістиці. Починала з роботи кореспондентки на радіо «Континент» у Києві. Відтоді працювала журналісткою на телеканалі СТБ, а також у виданнях: «Україна молода», «Газета по-українськи», «Новинар»; спеціальною кореспонденткою і текстовою редакторкою ранкових випусків телеканалу СІТІ, оглядачкою та головною редакторкою сайту «Медіа Бізнес»; дописувала для National Geographic Україна.

    Має дві вищі освіти – за першою – фольклористка й викладачка української мови та літератури. Диплом режисерки документального кіна отримала як стипендіатка програми Fulbright, в американському університеті Wake Forest, що у Північній Кароліні.

    Є авторкою кількох документальних короткометражних фільмів, два з яких – «Пісні надії» та «Солдат-метелик» – були показані на американських кінофестивалях: RiverRun International Film Festival та Princeton Film Festival. З «Голосом Америки» була від весни 2014 року до осені 2017 року. Працювала як відеооператорка, журналістка та продюсерка. Відзняла серію сюжетів про українську діаспору в США з Бостона, Нью-Йорка, Парк-Сіті, Балтимора, Вашингтона, Арлінгтона, Нью-Джерсі та Лос-Анджелеса.       

XS
SM
MD
LG