Спеціальні потреби

Сандерс пообіцяв зустрітись з Клінтон після останніх праймеріз в Окрузі Колумбія


Сенатор Берні Сандерс, який кілька місяців бореться за демократичну номінацію з Клінтон, каже, що зустрінеться з нею після проведення останніх в цій кампанії праймеріз в Окрузі Колумбія. Він хоче обговорити їх політичні програми перед тим, як вирішити, чи виходити йому з боротьби.

Сандерс минулого тижня натякнув, що його кампанія добігає кінця, але, водночас, відмовився поки що складати зброю перед тим, як виборці столиці матимуть шанс проголосувати у вівторок.

Минулого тижня Клінтон набрала достатньо голосів делегатів для її номінації під час з’їзду партії у Філадельфії у липні. Президент Обама вже підтримав її кандидатуру. Втім, Клінтон ще доведеться схилити на свій бік прихильників Сандерса, особливо молодих американців, які переважною більшістю підтримують саме його кандидатуру.

В інтерв’ю NBC в програмі «Зустріч з пресою», Сандерс, однак, сказав, що поки його головним пріоритетом залишається здолання Трампа. Також він сказав, що хоче переконатися у тому, що Клінтон розділяє його пріоритети: подолання впливу фінансових магнатів з Вол Стріт та боротьба з економічною та соціальною нерівністю в Америці. Лише тоді він прийме рішення, чи підтримувати і до якої міри кандидатуру Клінтон.

«Я хочу сісти та поговорити з Клінтон, щоб з’ясувати, на якій платформі вона буде стояти, і наскільки вона буде агресивною». – сказав він в інтерв’ю «Обличчям до нації». «В залежності від того, яку Клінтон займе позицію по відношенню до цих гострих питань, ми визначимось, як тісно можемо співпрацювати».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG