Спеціальні потреби

Від потужного землетрусу в Еквадорі загинуло понад 200 людей


Землетрус силою 7,8 балів стався ввечері в суботу в районі узбережжя цієї південноамериканської країни.

В результаті потужного землетрусу в Еквадорі загинуло щонайменше 233 людини, сотні інших отримали поранення. Останні дані про жертви, які повідомила адміністрація президента Рафаеля Корреа, більш ніж в три рази перевищують попередні оцінки. Раніше віце-президент Хорхе Глас допускав, що число жертв, може рости по мірі надходження нових повідомлень з регіонів країни. За даними Геологічної служби США, землетрус силою 7,8 балів стався ввечері в суботу в районі узбережжя цієї південноамериканської країни.

Рятувальники намагаються дістатися до малонаселених рибальських портів і туристичних пляжів, де стався землетрус. «Важливо, щоб еквадорці зберігали спокій під час цієї надзвичайної ситуації», - сказав Глас.

Повідомляється про серйозні руйнування в прибережному місті Манта. За словами Корреа, місто Педерналес в провінції Манабі «зруйновано». Населення міста становить 40 тисяч осіб.

Поштовхи відчули і в столиці країни Кіто, розташованої в 170 кілометрах від епіцентру. У деяких районах міста відбулися відключення електрики і виникли перебої зі стільниковим зв'язком. Будинки в Кіто розгойдувалися близько 40 секунд, через що жителі вибігали на вулицю.

XS
SM
MD
LG