Спеціальні потреби

Папа Франциск у пасхальному зверненні закликав до мирного врегулювання в Україні


Християни західного обряду святкують Пасху. Виступаючи перед прочанами на Площі Святого Петра у Ватикані, папа Франциск закликав використовувати зброю любові, щоб подолати зло «сліпого та брутального насильства».

«Хай наш Господь, наш мир, який своїм воскресінням поборов зло та гріх, хай він зблизить нас с жертвами тероризму – сліпої та брутальної форми зла, яка продовжує проливати кров у різних кутах світу – Бельгії, Туреччині, Нігерії, Чаді, Камеруні, Березі слонової кістки та Іраку», - сказав папа Франциск.

Понтифік також висловив надію, що останні переговори у питанні Сирії покладуть край конфлікту в цій країні. Папа Франциск також закликав до мирного розв’язання конфлікту та політичного протистояння, серед інших країн, в Україні.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG