Спеціальні потреби

Ми боремося за Україну, але ніхто інший, окрім самих українців, за неї не бореться - Дональд Трамп


В інтерв’ю Нью-Йорк Трамп заявив, що США взяли на себе більше зобов’язань, ніж сусіди України.

Претендент на республіканську номінацію в інтерв’ю газеті Нью-Йорк Таймс окреслив свої позиції в зовнішній політиці. На погляд Дональда Трампа, США грають непропорційно велику роль у вирішенні проблем НАТО. Для прикладу він навів агресію Росії в Україні. Трамп вважає, що сусіди України взяли на себе значно менше зобов’язань ніж Сполучені Штати, на які дії Кремля впливають найменше. «Ми боремося за Україну, але ніхто інший, окрім самих українців, за неї не бореться, це не логічно», - заявив Дональд Трамп.

Між тим, позиції Дональда Трампа щодо імміграції та інших важливих питань продовжують нагнітати протистояння поміж пересічних виборців. У Каліфорнії, на мітинг підтримки Трампа у місті Темекула, заявились його запеклі опоненти.

«Я не підтримую Трампа. Я не збираюсь мовчати. Він мені не подобається. Він не зробить Америку великою. Він поширює ненависть», - говорить одна з активісток.

Під пильним наглядом поліції, протистояння обмежилось словесними перепалками, на відміну від попередніх подібних сутичок, що переросли у насильство.

У змаганні ж за право представляти демократів на виборах президента США у листопаді цього року, сенатор Берні Сандерс впевнено переміг у штатах Вашингтон, Аляска та Гаваї. Це дозволило йому скоротити розрив з Гілларі Клінтон, однак колишня Державний секретар Сполучених Штатів продовжує значно випереджати свого опонента у боротьбі за номінацію.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG