Спеціальні потреби

На мітингах, організованих штабом Трампа, відбулись сутички між його опонентами та прихильниками


Чергова низка праймеріз, що пройшли у суботу у штаті Вайомінг та на кількох американських територіях, суттєво не змінила баланс сил у змаганні за номінації в Демократичній та Республіканській партіях. Але політичне протистояння досягло точки кипіння, коли на кількох мітингах, організованих штабом Дональда Трампа, відбулися сутички та бійки між опонентами та прихильниками цього кандидата.

Зустріч Дональда Трампа з виборцями у Канзасі у суботу намагалися зірвати ті, кому не подобаються заклики та агресивні вислови республіканського кандидата.

Раніше в штаті Огайо, Трамп ледь сам не став жертвою нападу, коли чоловік з натовпу намагався продертися на сцену. Навіть після таких сигналів, республіканський кандидат, який на сьогодні має найбільше шансів на номінацію, не пом’якшив риторики.

В Чикаго мітинг довелося скасувати, після того як прихильники та опоненти кандидата побилися перед сценою.

Демократи і навіть однопартійці Трампа звинувачують його у свідомому нарощуванні напруги серед виборців та пропаганді гніву та насильства.

«Це не лідерство, це розпалювання політичної ворожнечі», - каже інший претендент на номінацію Гілларі Клінтон.

«Дональд Трамп створив токсичну атмосферу”, - говорить суперник-однопартієць Трампа Джон Кейсік.

Трамп відкидає звинувачення. У вівторок праймеріз пройдуть одразу у кількох великих штатах. Перемога у них зробить Трампа недосяжним для інших претендентів на шляху до номінації.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG