Спеціальні потреби

Поведінка росіян на Мюнхенській конференції була агресивно та зверхньою – американські делегати


Джон Керрі чітко описав, що має зробити Росія для зняття з неї санкцій

Агресивною та зверхньою назвали поведінку російської делегації на Мюнхенській конференції з питань безпеки, американські делегати – сенатор Джон Маккейн та колишній сенатор Джо Ліберман.

«Як на мене, поведінка росіян нагадує поведінку Путіна у 2007 році. Дуже агресивна, дуже антагоністична. Втім, згадки про Холодну війну є зовсім недоречними», - сказав сенатор Маккейн.

Російські делегати заявили, що мирний план у Сирії скоріш за все провалиться у той час, коли підтримані російськими авіаударами сили уряду Ассада захопили осередки опозиції біля Алеппо. Французькі делегати звинуватила Росію у бомбардуванні мирного населення Сирії вже через день після того, як міжнародна спільнота погодилась припинити військові операції.

«Він (Дмитро Медведєв-ред.) приїжджає сюди і попереджає нас, Захід, що ми не повинні допустити початку нової Холодної війни. Це при тому, що саме вони, росіяни, власними руками загарбали Крим, досі мають війська в Україні, а тепер ще знову надіслали війська на Близький Схід», - говорить колишній сенатор Джо Ліберман.

Присутній на конференції Держсекретар США Джон Керрі у свою чергу попередив, що шлях до зняття санкцій для Росії єдиний – вивід з України зброї та військових, звільнення полонених та надання доступу до окупованих території.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG