Спеціальні потреби

Американський бомбардувальник пролетів над Південною Кореєю


Військові США називають це демонстрацією відданості США захисту своїх союзників.

Американський бомбардувальник дальнього радіусу ураження пролетів у неділю над Південною Кореєю у відповідь на останні ядерні випробовування, здійснені Північною Кореєю. Разом з двома іншими винищувачами літак Б-52 облетів військову базу Осан, у 72 кілометрах на південь від кордону між Кореями.

«Сполучені Штати залишаються відданими захисту Корейської Республіки та підтримці стабільності на Корейському півострові, що включає розширені операції по стримуванню, здійснювані нашими регулярними військами та партнерами по ядерній безпеці», - заявив генерал-лейтаненант армії США Терренс О’Шонессі.

Годинами раніше лідер Північної Кореї Кім Чен Ин назвав ядерні випробування суверенним правом і діями держави, які ніхто не може критикувати. У повідомленні, переданому в суботу офіційним інформагентством ЦТАК, говориться, що Кім Чен Ин назвав випробування «мірою самооборони в інтересах забезпечення надійного захисту» Корейського півострова від небезпеки ядерної війни, що виходить від «імперіалістів на чолі з США».

Аналогічний політ американського бомбардувальника над Південною Кореєю мав місце в 2013 році, незабаром після того, як Північна Корея провела своє третє ядерне випробування.

Південнокорейське інформагентство «Ренхап» повідомляє, що США розглядають можливість розміщення атомного авіаносця у водах біля Корейського півострова.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG