Спеціальні потреби

Росія використовує в Сирії кластерні бомби - "Вахта прав людини"


«Вахта прав людини» заявила, що Росія вперше використала в Сирії кластерні бомби. У базованій в Нью-Йорку правозахисній організації висловили глибоке занепокоєння відносно того, що Кремль чи власноруч скидає кластерні бомби на півночі Сирії чи поставляє їх сирійській армії. Правозахисники посилаються на фотографії, зроблені біля Алеппо, на яких видно залишки кластерної амуніції.

«Це жахливо, що в Сирії знову використовується кластерна амуніція, беручи до уваги те, яку шкоду наносить цей тип зброї цивільному населенню на багато років уперед», - сказав заступник директора "Вахти прав людини" Надім Гоурі. «Ні Росія, ні Сирія не повинні викорисовувати кластерні бомби. Обидві повинні негайно приєднатися до міжнародної угоди, яка забороняє використання цього типу зброї», - закликав він.

Тим часом, у Міністерстві оборони Росії повідомляють про авіа бомбардування 63ох об’єктів ІДІЛ в районах Гами, Латакії, Ідлібу та Ракки. Напередодні речник Міноборони Конашенков заявив, що Росії збільшила кількість авіа ударів через значне зростання кількості наземних об’єктів, виявлених повітряними та супутниковими системами розпізнавання.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG