Спеціальні потреби

Україна та США у понеділок відкривають навчання Сі Бриз-2015


У них візьмуть участь також військові з Німеччини, Італії, Британії, Швеції, Болгарії, Греції, Молдови, Румунії, Туреччини.

У Чорному морі в понеділок 31 серпня стартують військові навчання Сі Бриз 2015.

Приймаючими сторонами щорічних багатонаціональних навчань виступають Україна та США. У них візьмуть участь також військові з Німеччини, Італії, Британії, Швеції, Болгарії, Греції, Молдови, Румунії, Туреччини.

Як повідомляє сайт Військово-морських сил США, метою цих тренувань є сприяння регіональній безпеці, зміцнення довіри, взаєморозуміння і співпраці між країнами-учасниками.

Навчання мають відбутися у морі та на суші. Вправи на воді зорієнтовані на стримування нелегального транспорту та підтримку безпеки у Чорному морі. Зокрема обігруватимуться ситуації з блокування морських операцій, реакція на провокації субмарин, самооборона при атаці маленьких човнів.

Цього року у Чорному морі пройшло вже кілька міжнаціональних військових навчань, у трьох з них брали участь Сполучені Штати.

Навчання «Сі Бриз» вважаються одними з найавторитетніших для українських моряків. За даними ВМС України, ці військові навчання покривають понад половину річної програми бойової підготовки українських моряків.

Дивіться також: Інтерв'ю з міністром фінансів України

Яресько: Я була вражена реальними масштабами кризи. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:00 0:00

Відео - найголовніше

Перша партія танків Abrams прибула до України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:32 0:00
XS
SM
MD
LG