Спеціальні потреби

Світові ринки падають через Китай та Грецію?


Провідні індекси у США, Європі та Азії у п’ятницю спочатку впали на два відсотки, а пізніше – ще нижче.

Економісти зафіксували падіння на світових ринках. Провідні індекси у США, Європі та Азії у п’ятницю спочатку впали на два відсотки, а пізніше – ще нижче.

Причинами цього економісти називають сповільнення темпів зростання економіки Китаю, зростаючу політичну нестабільність у Греції, невпевненість з приводу американських планів підвищити процентні ставки. Усе це хвилює інвесторів та викликало повальний розпродаж акцій на світових фондових ринках.

Через стурбованість ситуацією в Китаї, другої за величиною економіки світу, вчергове обвалилися ціни на нафту та інші товари. Причому ціна за барель сирої нафти досягла нижньої межі в 40 доларів - вперше за останні шість років.

Впродовж останнього десятиріччя зростаюча економіка Китаю була двигуном економічного росту більшості країн світу. Утім, падіння китайських фондових ринків та девальвація юаня неабияк насторожили інвесторів. Тепер, за даними нового дослідження, в потужному індустріальному секторі Китаю замість підйому спостерігається спад. Для інвесторів це стало останньою краплею у списку поганих новин.

Ще більш настрої інвесторів затьмарила політична нестабільність у Греції, де прем’єр-міністр подав у відставку, а правляча партія закликала до позачергових виборів наступного місяця.

На ринку золота спостерігається зростання цін – традиційний притулок інвесторів в умовах нестабільності ринку.

Згідно з даними нового дослідження, проведеного одним з найбільших американських банків Wells Fargo, в результаті світових економічних проблем найбільші втрати можуть понести Євросоюз та Японія.

Дивіться також: "Путін в Україні зайшов так далеко, наскільки йому дозволили" - міністр оборони Грузії

Причини агресії Путіна - всередині Росії - міністр оборони Грузії. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:53 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG