Спеціальні потреби

Жінка, яка запровадила День матері, згодом його зреклася


Анна Джарвіс
Анна Джарвіс

У неділю в Сполучених Штатах та низці інших країн, зокрема й в Україні, відзначають День матері. Цей день – нагода подякувати матерям за їхню працю. Як повідомляє History Channel, День матері став офіційним святом у США 1914 року завдяки зусиллям Анни Джарвіс, яка розглядала це свято як можливість віддати шану тим жертвам, на які йдуть матері задля своїх дітей.

За її задумом, цей день мав стати часом для особистого святкування між матерями та їхніми родинами. Однак коли цей день став офіційним святом, квіткарі, виробники листівок та інші продавці почали користуватися його популярністю для власної вигоди.

Джарвіс дійшла думки, що цей пошук наживи знищує День матері, та домагалася скасування рішення про визнання цього дня офіційним святом. Вона навіть відреклася від нього перед тим, як померла 1948 року.

Утім, свято залишилося. Це одне з найулюбленіших свят і одне з найбільших за рівнем витрат споживачів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG