Спеціальні потреби

Захід не прагне знищити Росію – Washington Post


Параноя Путіна не повинна затьмарити все те добре, що намагався запропонувати Захід», - пише Washington Post у редакційній статті.

Російський президент не раз говорив, що Захід прагне поставити Росію на коліна, але щойно та починає декларувати свої інтереси, бачить у ній геополітичного суперника.

Така риторика Путіна, призначена для внутрішнього споживання з метою здобути підтримку розв’язаної ним війни в Україні, відображає глибоку параною та є свідомою брехнею, пише видання.

«Насправді тисячі американців їхали в Росію, сподіваючись допомогти її населенню досягти кращого життя. Зусилля США та Заходу упродовж останніх 25 років, на які вони витратили мільярди доларів, були спрямовані на допомогу Росії подолати жахливий спадок радянського комунізму, після якого 1991 року країна залишилася на колінах».

Ніхто не намагався завоювати Росію, а лише врятувати її, пропонуючи їй перевірені знаряддя ринкового капіталізму та демократії. І хоча ці зусилля наштовхувалися на спротив олігархічної системи, росіяни досі мають змогу користуватися плодами цієї доброї волі «і попри корисливу істерію Путіна, мають знати правду: Сполучені Штати не хочуть їх поховати», - підсумовує газета.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG