Спеціальні потреби

У Вашингтоні з четверга легалізовано марихуану - дізнайтесь подробиці


Ініціатива 71 - закон щодо легалізації марихуани у столиці США, який виборці Вашингтона підтримали восени 2014-го року.
Ініціатива 71 - закон щодо легалізації марихуани у столиці США, який виборці Вашингтона підтримали восени 2014-го року.

У столиці США, Вашингтоні набирає сили закон, який передбачає легалізацію споживання марихуани. У мерії міста вважають, що у четвер добігає кінця час відведений Конгресу США для розгляду підтриманого мешканцями столиці у листопаді 2014-го року закону .

За інформацією видання The National Journal, мерія міста притримується точки зору, що з 12-ї дня у четвер особи, які досягли 21-річного віку мають право володіти марихуаною у кількості до 2-х унцій (56 грамів) та споживати її на території своєї приватної власності. Повнолітнім також дозволено вирощувати до 6 рослин і передавати іншим особам до однієї унції (28 грам) марихуани, за умови, що така передача здійснюється не за гроші.

Право володіти марихуаною у кількості до 2-х унцій (56 грамів)

Також дозволяється проведення приватних вечірок із вживанням марихуани, але при цьому кожен учасник заходу не може мати при собі понад 2 унції марихуани.

Заборонено : продаж, паління у громадських місцях, перебування за кермом у нетверезому стані, ігнорування квартиронаймачами вимог власників квартир щодо вживання марихуани.

АРХІВ : Як Колорадо та Вашингтон готувались до "лігалайзу"

Колорадо та Вашингтон готуються до лігалайзу
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:06 0:00

Прикметно, що фактично на майже третині території Вашингтона паління марихуани підпадатиме не під дію місцевого закону, а під загальноамериканські закони, які передбачають покарання.

"Частини Вашингтона перебувають під юрисдикцією федерального уряду. Національні парки, військова власність, громадське житло та інші землі, які належать федеральному уряду становлять майже третину усієї площі міста. Федеральні правоохоронці все ще можуть заарештувати людей за володіння марихуаною на цих територіях", повідомляє видання The Washington Post і наводить мапу міста з позначенням територій столиці США, де діють федеральні закони.

Дивіться також : У Колорадо з 2014-го продають рекреаційну марихуану

У Колорадо з 2014-го продають рекреаційну марихуану
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:57 0:00

XS
SM
MD
LG