Спеціальні потреби

Росії - санкції проти всіх чиновників, Україні - грошей на втілення мрії - The Economist


На фото : Мінстр фінансів США Джек Лью та директор МВФ Крістін Лаґард.
На фото : Мінстр фінансів США Джек Лью та директор МВФ Крістін Лаґард.

У протистоянні з Путіним Захід має взяти на озброєння те, у чому має беззаперечну перевагу перед Кремлем - високий рівень життя західних країн, якого бажають як у Росії, так і в Україні. Про це йдеться у редакційній статті видання The Economist.

"Навіть кращим ніж надання Україні зброї, буде надання такого об'єму фінансової допомоги, який потрібен Україні, за її власними оцінками, для побудови держави і втілення мрій (звісно ж, треба буде слідкувати за використанням коштів). Угода оголошена МВФ 12-го лютого має стати лише початком. Путін хоче, щоб Україна стала прикладом того, чому не треба прямувати на Захід, ми ж маємо зробити з неї взірець, чому це треба робити", - йдеться у матеріалі.

Видання також радить Європі та США розповісти росіянам та прихильно налаштованим до Росії громадянам України та країн Балтії "огидну правду про режим Путіна" :

"Хай вони дізнаються, що Росію, яку зараз тягне на дно Кремль, радо вітатимуть у світі, щойно вона отримає правителів, які поважають, а не зневажають світ та власний народ".

Стаття The Economist також містить рекомендації внести до санкційних списків Заходу усіх, без виключення, російських законодавців та чиновників, а також розмістити у країнах Балтії бази НАТО.

Дивіться також : Путін удає божевілля, як колись Ніксон - автор біографії ВВП

Путін удає божевілля, як колись Ніксон - автор біографії ВВП. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:36 0:00

XS
SM
MD
LG