Спеціальні потреби

На заваді озброєнню України стоїть позиція Німеччини - сенатор США


Другий ліворуч Боб Коркер.
Другий ліворуч Боб Коркер.

США та Європа розійшлись у поглядах з приводу озброєння України. Це зрештою грає на руку Володимиру Путіну. Про це з Мюнхена пише оглядач видання Bloomberg Джош Рогін.

За кулісами Безпекової конференції у Мюнехні сенатор-республіканець Боб Коркер розповів журналісту:

"Очевидно, що саме позиція Німеччини стримує адміністрацію Обами. Не маю жодного уявлення, як наша дипломатія може досягнути успіху, якщо за нею не стоїть сила. Німеччина та вся Європа заохочували Україну іти на Захід і тепер, у час біди, так поступають. Я дуже розчарований відповіддю Меркель", - цитує Bloomberg реакцію Коркера на виступ канцлера Німеччини, яка у Мюнхені заявила, що виступає категорично проти озброєння України.

Обама може вирішити, що надання Україні зброї є надто ризикованим кроком

Джош Рогін прогнозує, що зрештою позиція Меркель може примусити Обаму відмовитись від надання Україні зброї.

"Цей розкол між США та Європою з приводу України - саме те, чого прагнув Путін. Коли Меркель прибуде до Вашингтона за 2 дні, вона та Обама спробують приховати розбіжності, але вони стали реальністю і лише поглиблюються. Зрештою, Обама може вирішити, що надання Україні зброї є надто ризикованим кроком. Лише після того, як він це скаже відкрито, США та Європа можуть зайнятись пошуком альтернативної стратегії", - ділиться своїми думками Джош Рогін.

Дивіться також : Місце України у стратегії нацбезпеки США пояснила радниця Обами

Місце України у стратегії нацбезпеки США пояснила радниця Обами. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:55 0:00

XS
SM
MD
LG