Спеціальні потреби

На дно з Путіним, це вибір росіян - ЗМІ


Росіяни не виступлять проти Путіна за жодних умов, попри очевидну шкоду його дій для Росії. Про це на сторінках видання The Moscow Times пише Лев Кадік.

Автор переконаний, що основою непохитності режиму Путіна у Росії є особлива психологія російського суспільства.

Більшість росіян перебувають у полоні пропаганди, яка зуміла переконати їх, що навколишній світ є ворожим до Росії і її єдиним порятунок є Путін, єдиний кому під силу спрямовувати країну у настільки складний час - пише Кадік.

"Мої співгромадяни вважають, що Путін знає, як керувати кораблем. Вони не вірять, що здатні керувати країною самотужки і не вірять тим, хто переконує їх у протилежному", - йдеться у матеріалі.

Автор вбачає у Росії ознаки тоталітарного, масового суспільства, громадяни якого почуваються безсилими та нездатними осмислити перебіг політичних подій і готові підтримувати Путіна на шкоду собі.

Підтримувати Путіна на шкоду собі

"Пересічний росіянин підтримує Путіна всупереч власним інтересам, ненавидить все "антиросійське" і немає жодного наміру щось змінювати. Він готовий "затягувати пояс", якщо його попросять", - пише Кадік.

Автор наголошує : провідну роль у формуванні такої ментальності росіян зіграла уміла пропаганда, яка переконує, що Росію з усіх боків оточують вороги.

"Звідси і походять захмарні рейтинги Путіна - з бажання людей, які відчувають себе оточеними ворогами, лишатись у безпеці".

Дивіться також : Сенатори до Обами : Санкції не працюють, треба дати зброю Україні

Сенатори до Обами : Санкції не працюють, треба дати зброю Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00

XS
SM
MD
LG