Спеціальні потреби

Девід Креймер: Україна повинна продовжити шлях реформ


Україна важлива для Обами, але краще дав би зброю - експерти
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:09 0:00

Україна важлива для Обами, але краще дав би зброю - експерти

Експерти переконані, що 2015 рік буде непростим для України, але Захід підтримуватиме Київ

Адріан Каратницький з Атлантичної ради США, вважає, що не слід недооцінювати згадування України у промові президента лише один раз.

"Критики зауважують, що мало уваги в його звіті перед Конгресом зосереджено навколо міжнародних питань: загрози тероризму, стратегічних загроз і тому подібне. Важливо, що він згадав Україну, як і загрозу зі сторони Росії. Сам факт, що Україна є однією з двох-трьох-чотирьох набійльш пріоритетних питань у доповіді президента означає, що вона не зникає з центру уваги, особливо зі сторони Конгресу", - відзначив експерт.

Девід Креймер - експерт Інституту Маккейна з міжнародного лідерства – вважає, що згадування України президентом США важлива. Однак не менш важливо було б надати Києву зброю для захисту.

"​Промова Обами ніяк не вплине на ситуацію в Україні. Що дійсно важливо, так це те, що президентська відмова надати Україні військову допомогу – ось що має вплив. Відмова президента надати Україні зброю для захисту є величезною помилкою, на мій погляд. Він не згадав про це у своїй промові і не згдавав про це під час підписання “Акту на підтримку свободи в Україні” у грудні. Саме тому ми бачимо повернення російських військ на територію України, оскільки їх мало що зупиняє", - сказав Девід Креймер.

Він додав, що 2015 рік буде важким не лише для України, але й для Росії. Це пов’язано радше не з падінням цін на нафту, а з надзвийчайно поганим керування Путіним та його оточенням економікою Росії. Україні ж, на думку експерта, необхідно пришвидшити реформи.

"Україна повинна продовжити шлях реформ, приборкати корупцію. Світова спільнота повинна фінансово та дипломатично підтримати Україну, щоб стабілізувати її надзвичайно важку економічну ситуацію", - заявив Девід Креймер.

Експерти переконані, що заява про те, що США стоятимуть поруч з Україною, означає, що Україна не залишиться на одинці зі своїми проблемами.

Дивіться також: Успіх України наше головне завдання - верховний представник ЄС

Успіх України наше головне завдання - верховний представник ЄС
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

XS
SM
MD
LG