Спеціальні потреби

Путін утримує владу лише завдяки агресії - експерт


Ескалація насильства з боку Росії працює на утримання влади режимом Путіна. Про це, коментуючи відновлення боїв за Донецький аеропорт, пише на сайті "Інституту американського підприємництва" аналітик Леон Арон.

"Ескалація, схоже, є єдиною тактикою Путіна для збереження влади та її консолідації. Він зробив вибір на її користь задовго до падіння ціни на нафту та західних санкцій - і цей вибір їх переживе", - пише експерт.

Реформи конче необхідні російській економіці, але не вигідні персонально Путіну та його оточенню.

Арон відзначає, що ескалація протистояння з Україною, Європою та США, розгортання пропаганди, яка навіює росіянам образ "Батьківщини оточеної ворогами" - є замінником економічних реформ, які конче необхідні російській економіці, але не вигідні персонально Путіну та його оточенню.

"Сталінського типу пропаганда покликана виправдати агресію Кремля проти України, посилення репресій вдома, пояснили економічні проблеми і - що викликає найбільше занепокоєння - можливо, підготувати країну до можливої агресії проти інших сусідів", - відзнає Леон Арон.

Експерт відзначає, що прагнення окремих західних політиків знайти шляхи замирити Путіна очевидно є неадекватною реакцією на ситуацію, яка склалась у Росії.

"Не чекайте, що головнокомандувач Росії дрогне перед лицем закордонних ворогів, чи залишить на самоті "братів", які воюють проти вигаданої “нацистської хунти", - відзначає експерт.

"З огляду на риторику Путіна немає таких поступок з боку Заходу, які задовольнили б його", - пише Арон.

Дивіться також : Росія прагне нав'язати Україні умови гірші за Мінські - експерт

Росія прагне нав'язати Україні умови гірші за Мінські - експерт
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:26 0:00

XS
SM
MD
LG