Спеціальні потреби

Президент України, законодавці США про "Голос Америки" : Правда перемагає у душах людей


Спеціальна церемонія з нагоди 65-ліття української служби "Голосу Америки"
please wait

No media source currently available

0:00 0:50:21 0:00

Спеціальна церемонія з нагоди 65-ліття української служби "Голосу Америки"

Значення мовлення "Голосу Америки" лише збільшуватиметься - переконані лідери України та американські законодавці.

Перший ефір "Голосу Америки" українською відбувся 12-го грудня 1949-го року. Наприкінці 2014-го року з нагоди 65-ї річниці Української служби її привітали впливові законодавці США, президент України Петро Порошенко та прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

Сенатор Бен Кардин:

"Після Революції Гідності на Майдані та незаконної анексії Криму з боку Росії та її агресії на сході, аудиторія "Голосу Америки" відчутно зросла. Завдяки тому, що Українська служба приділяє велику увагу подіям у США та американсько-українським відносинам, Голос Америки відіграє важливу роль у донесенні до мільйонів українців політики США, а також інформації про точку зору та діяльність президента, Конгресу та громадянського сектору США, які стосуються України.
Українська служба «Голосу Америки» відзначає 65-річчя
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:47 0:00

Нині на шляху України до незалежного, демократичного, європейського майбутнього постали значні внутрішні та зовнішні виклики. Як голова Гельсінської комісії я у цей історичний час віддаю належне ролі, яку "Голос Америки" відіграє зараз, і яка лише збільшиться у майбутньому"

Сенатор Джон Маккейн:

"... "Голос Америки" є важливим джерелом інформації для українського народу у час, коли Росія продовжує розгортати пропагандистську кампанію в регіоні, поширюючи дезінформацію та підривають зусилля українських реформаторів з Євромайдану

Особливе послання сповнене свободи, надії та людської гідності

... У час, коли путінська пропагандистська машина заперечує реальність та затьмарює розуміння подій, українські дуже покладаються на достовірність та точність "Голосу Америки" та його особливе послання сповнене свободи, надії та людської гідності ". .


Конгресмен Кріс Ван Голлен:

"Протягом усієї кампанії агресії Росії проти України, Українська служба "Голосу Америки" лишається важливим джерелом новин, інформації та дискусій з приводу кризи, яка триває вже рік.
Щотижня глядачами ефірів Української служби "Голосу Америки" стають мільйони людей в Україні, а висвітлення нею американської внутрішньої та закордонної політики, соціальних питань, підприємництва, культури та мистецтва - дає точну та авторитетну інформацію, яку українці можуть використати для розбудови демократії, ринкової економіки та незалежної держави".

Конгресвумен Марсі Каптур:
Конгресменка розповіла, чому пишається Українською службою "Голосу Америки"
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:31 0:00
"Свідченням роботи Української служби "Голосу Америки" є високі рейтинги, адже щотижня її глядачами стають понад 18 відсотків дорослої аудиторії. "Голос Америки" є найпопулярнішим закордонним мовником в Україні...
Минулого року, мабуть більше ніж будь-коли "Голос Америки" відігравав роль життєво важливої лінії зв'язку між народами США та України. Я з великою гордістю тепло вітаю Українську службу "Голосу Америки" та її дуже кваліфікованих співробітників..."

Петро Порошенко, президент України :

"Дорогі друзі! У далекому 1942 році ваша радіостанція почала роботу англійською мовою словами, які не втратили актуальності і тепер: "Ми будемо говорити про Америку і війну, новини можуть бути добрими чи поганими - ми будемо повідомляти вам правду".

Вітання від Петра Порошенко
Вітання від Петра Порошенко


Протягом десятків років ви приносили на своїх радіохвилях не просто правду, але й частинку вірусу свободи, подих вільного демократичного світу до України. Багато українських політиків та громадських діячів сформували свої погляди завдяки вам.

Я дякую Українській службі "Голос Америки" за роботу і внесок у формування вільної демократичної України.

Ми цінуємо те, що ви продовжуєте свою роботу й тепер, коли Україна виборює свою територіальну цілісність та незалежність у війні, де окрім збройного нападу нам доводиться відбивати інформаційну агресію ненависті та брехні.

Вірю, що завдяки Українській службі "Голос Америки" правда про події в Україні та світі допоможе захисникам демократії перемогти не тільки на полі бою, але й у душах людей."

Арсеній Яценюк, прем'єр-міністр України :

"З нагоди 65-ої річниці українського мовлення «Голосу Америки» прийміть мої щирі вітання і подяку за зроблене Вами. Упродовж всіх цих років Ви проривалися до українців крізь ревіння глушилок з правдою про трагедію і боротьбу українського народу, про злочини комунізму.
Вітання від Арсенія Яценюка
Вітання від Арсенія Яценюка
З «Голосу Америки» ми отримували тверезий аналіз пострадянського розвитку країни, її проблем і можливостей; тепер - про військову агресію Росії проти України та її сприйняття світом. «Голос Америки» - це не тільки надійна інформація, але і можливість відчути підтримку народів, плече людей доброї волі українцям, які зі зброєю в руках відстоюють свободу і гідність всього вільного світу.

Рішучість України щодо свого європейського вибору робить особливо актуальним досвід країн з великими традиціями демократичного розвитку, а відповідно - і діяльності засобів масової інформації. Бажаю Вам і далі впевнено простувати обраним Шляхом, успіхів і досягнень у здійсненні своєї високої місії."

Дивіться також : Україна тепер серед пріоритетів США - експерти про підсумки року

Україна тепер серед пріоритетів США - експерти про підсумки року
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:00 0:00

  • 16x9 Image

    Adrian Karmazyn

    Adrian Karmazyn is the Chief of the Ukrainian Service of the Voice of America.  He is responsible for directing and overseeing news coverage, managing a team of nearly twenty journalists and engaging in broadcasting partnerships with Ukrainian television networks.

Відео - найголовніше

"В Америці немає місця насильству", — Джо Байден. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:39 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG