Спеціальні потреби

Інтерпол оголосив Януковича в розшук за привласнення коштів


Interpol
Interpol

Інтерпол оголосив колишнього президента України Віктора Януковича в міжнародний розшук за звинуваченнями, які висунула Україна, у привласненні коштів і фінансових зловживаннях. Про це йдеться в повідомленні на веб-сайті Інтерполу.

За словами українських посадовців, після оприлюднення так званої червоної картки 64-річному Януковичу поліція будь-якої країни має повноваження передати його Україні в разі його затримання.

«Сьогодні, через кілька місяців з моменту звернення, яке Україна направила до Інтерполу в березні 2014 року, аргументації та підготовки пояснень, за підготовленими запитами МВС, Генпрокуратури України та СБУ, спеціальна комісія Інтерполу прийняла рішення. Оголошені в міжнародний розшук Інтерполу (червона картка – затримання для екстрадиції в Україну): Янукович Віктор Федорович, Янукович Олександр Вікторович, Азаров Микола Янович, Богатирьова Раїса Василівна, Колобов Ю. В. (екс-міністр фінансів України), Дзекон Г.Б. (екс-керівник Укртелекому)», – написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці у Фейсбук.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG