Спеціальні потреби

У стрілянині в клініці для ветеранів у Техасі загинули лікар і нападник


Скульптурна група, що зображає пораненого солдата, якому надають допомогу, біля військового шпиталю м. Міннеаполіса (фото з архіву)
Скульптурна група, що зображає пораненого солдата, якому надають допомогу, біля військового шпиталю м. Міннеаполіса (фото з архіву)

Унаслідок стрілянини в клініці для ветеранів, що сталася у вівторок в Техасі, загинув лікар. Про це повідомляє аґенція Associated Press з посиланням на Федеральне бюро розслідувань США.

Спеціальний агент ФБР Майк Мартінес відмовився назвати імена лікаря та нападника, якого теж застрелили під час перестрілки у вівторок у клініці, що належить до мережі медичного обслуговування ветеранів в Ель Пасо.

Агенти почали допитувати сотні пацієнтів, працівників та відвідувачів, які були в клініці під час початку стрілянини. Наразі слідчі оприлюднили небагато подробиць нападу, зокрема щодо можливих мотивів, а також щодо того, чи нападник застрелився сам, чи його було вбито.

Саттон Сміт, працівник клініки, сказав у середу, що всі присутні в будівлі отримали сигнал «код білий», який означає, що в приміщенні стріляють і людям необхідно знайти сховок. Сміт сказав, що разом з десятком інших людей зачинився в кімнаті, де вони провели близько двох годин.

Клініка в Ель Пасо привернула пильну увагу торік після того, як федеральний аудит виявив, що час очікування ветеранів на перший прийом у лікаря у цій клініці – один з найдовших. Згідно з торішнім опитуванням, більш як 690 ветеранів округу Ель Пасо в середньому були змушені чекати на прийом у психолога, що спеціалізується на допомозі ветеранам, понад два місяці, і ще довше – на прийом лікаря.

Наразі невідомо, чи пов’язаний цей скандал зі стріляниною.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG