Спеціальні потреби

Білий Дім: Франція захищає універсальні цінності, американці моляться за жертв теракту


"Ми думаємо та молимося за жертв терористичного нападу та народ Франції", - президент США Барак Обама.

Президент США Барак Обама надав Адміністрації США наказ допомогти Франції притягнути до відповідальності винних у розстрілі 12 осіб у редакції видання "Чарлі Ебдо". Про це йдеться у офіційному повідомленні Білого Дому.

"Я рішуче засуджую жахливий розстріл людей у редакції журналу "Charlie Hebdo" у Парижі у результаті якого, як повідомляється, загинуло 12 осіб. У цей складний час ми думаємо та молимося за жертв цього терористичного нападу та народ Франції", - йдеться у заяві.

Знову і знову народ Франції ставав на захист універсальних цінностей

"Франція є найдавнішим союзником Америки і стояла плечем до плеча зі США в бою проти терористів, які загрожують спільній безпеці та світу", - відзначає заява.

"Знову і знову народ Франції ставав на захист універсальних цінностей, які захищали покоління наших народів. Франція та велике місто Париж, де стався цей жахливий напад, є нестаріючим прикладом для світу, і вони залишаться ним всупереч сповненим ненависті ідеям вбивць. Ми підтримуємо зв'язок із урядом Франції, і я наказав моїй адміністрації надати будь-яку допомогу, яка необхідна для того, щоб притягнути цих терористів до відповідальності", - йдеться у документі.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG