Спеціальні потреби

Через повінь у Малайзії 160 тисяч людей стали переселенцями


Рятувальники в Малайзії намагаються дістатися до тисяч людей, які стали жертвами найбільшої повені в країні за останні десятиліття.

Станом на суботу понад 160 тис. людей стали вимушеними переселенцями, а кілька осіб загинули через повінь, яка вразила щонайменше дев’ять штатів.

Прем’єр-міністр Наджиб Разак, який перервав свій відпочинок на Гаваях, щоб очолити боротьбу з наслідками повені, відвідав штат Келантан, який найбільше постраждав від повені. Малайзійський лідер оголосив про виділення на додачу до оголошеної раніше допомоги ще майже 145 млн дол. США постраждалим від повені, які розподілятиме Національна рада безпеки.

Цього тижня Наджиба критикували після того, як з’явилися знімки, на яких він грає у гольф з президентом США Бараком Обамою на Гаваях. Люди розміщували на його сторінці у Фейсбуку заклики повернутися додому через посилення повені.

Синоптики в Малайзії прогнозують, що сильні зливи триватимуть наступні кілька днів і поширяться на нові, південні штати. Сусідні країни теж потерпають від сильних повеней.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG