Спеціальні потреби

Найстарша горила з тих, які живуть у зоопарках, святкує 58-річчя


Першій горилі, народженій у зоопарку, виповнилося 58 років, повідомляє Associated Press. Пряму трансляцію святкування дня народження, що відбуватиметься в її зоопарку в штаті Огайо, глядачі зможуть побачити в Інтернеті.

За словами працівників зоопарку міста Коламбас, самиця західної низинної горили на ім’я Коло святкує свій день народження у понеділок. У подарунок вона отримає торт у формі штату Огайо з арахісовим маслом, яблучним пюре, медом, тертою морквою та йогуртовою помадкою.

Зоопарк повідомляє, що на веб-сайті буде розміщено відео, на якому Коло отримуватиме торт, відкриватиме подарунки (помідори та мандарини), тимчасом як працівники та відвідувачі зоопарку співатимуть вітальну пісню.

Коло народилася 1956 року та є найстаршою горилою у світі з тих, хто живе у зоопарках. Коло має трьох дітей і понад двадцять нащадків, які живуть у зоопарках США.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG