Спеціальні потреби

Байден і Порошенко обговорили питання енергобезпеки України


(архівне фото)
(архівне фото)

Віце-президент США Джозеф Байден у телефонній розмові з президентом України Петром Порошенком привітав його з формуванням нового уряду і обговорив ситуацію у фінансовому та енергетичному секторах України, а також події в Східній Україні.

«Віце-президент зазначив, що США продовжать обговорення з нашими європейськими та іншими партнерами питання надання Україні фінансування, необхідне для стабілізації її економіки, в той час як вона проводить такі необхідні реформи і антикорупційні заходи», - йдеться в заяві Білого дому, оприлюдненій офісом віце-президента США при Білому домі.

Байден і Порошенко також обговорили короткострокові та довгострокові перспективи України в галузі енергобезпеки, і віце-президент пообіцяв, що США надаватимуть Києву постійну технічну допомогу.

«Віце-президент і президент Порошенко обговорили той факт, що Росія і її маріонетки продовжують блокувати доставку гуманітарної допомоги в постраждалі від конфлікту регіони Східної України, і що дії Росії в Україні створили атмосферу беззаконня, в якій сепаратисти позбавляють пенсіонерів та інших громадян їх соціальних виплат», - повідомили в прес-релізі Білого дому.

Віце-президент привітав план уряду України депонувати на умовних рахунках належні громадянам соціальні виплати доти, поки не стане безпечним порядок їх прямої виплати.

Відео - найголовніше

Спікер Майк Джонсон представив план допомоги Києву. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:03 0:00
XS
SM
MD
LG