Спеціальні потреби

Прокитайська партія програла на місцевих виборах у Тайвані


Новообраний мер Тайпея Ко Венцзе (посередині) піднімає руки з родиною та друзями перед натовпом прихильників, 29 листопада 2014 р.
Новообраний мер Тайпея Ко Венцзе (посередині) піднімає руки з родиною та друзями перед натовпом прихильників, 29 листопада 2014 р.

Керівна партія Тайваню «Гоміньдан», відома своїми зв’язками з Китаєм, зазнала нищівної поразки на місцевих виборах у суботу, втративши найвищі посади в дев’ятьох містах і повітах.

Прем’єр-міністр Тайваню Цзян Іхуа та члени уряду оголосили про свою відставку. Склад нового уряду буде оголошено найближчим часом.

Аналітики вважають, що вибори продемонстрували також дедалі меншу популярність президента Ма Іньцзю, який намагається налагодити тісніші відносини з Китаєм. Результати виборів зменшують шанси партії на перемогу її представника у президентських виборах 2016 року.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG