Спеціальні потреби

Кудрін піддав критиці «надмірний консерватизм» Путіна


Олексій Кудрін
Олексій Кудрін

Колишній міністр фінансів РФ Олексій Кудрін попередив президента Путіна, що «надмірний консерватизм» може обмежити економічні та політичні свободи, а популістська політика - послабити Росію.

Ліберальний економіст і давній соратник Путіна, Кудрін також заявив, що на повернення іноземних інвесторів в Росію і відновлення довіри до рубля після посиленого західними санкціями економічного спаду піде багато років.

Якщо президент буде спиратися тільки на популістські підходи, країна продовжить слабшати
Олексій Кудрін

Популярність Путіна в Росії різко зросла після того, як Москва анексувала Крим в ході конфлікту в Україні, однак Кудрін прямо заявив, що бачить негативні наслідки в майбутньому:

«Якщо президент буде спиратися тільки на популістські підходи, країна продовжить слабшати. Вона втратить можливості для економічного зростання», - написав Кудрін в своєму коментарі для ділової газети «Відомості».

«Потрібно уникнути надмірного консерватизму, який обмежує індивідуальну економічну і політичну свободу, не допускає розвитку», - написав Кудрін, улюбленець західних інвесторів, що залишив посади голови Міністерства фінансів у 2011 році після виступу з критикою військових витрат.

XS
SM
MD
LG