Спеціальні потреби

Україні треба дати зброю – конгресмен США Берджесc


Конгресмен Майкл Берджесс
Конгресмен Майкл Берджесс

Конгресмен від Республіканської партії Майкл Берджесc, виступаючи на слуханнях у Сенаті щодо результатів парламентських виборів в Україні, заявив про необхідність надіслати Україні озброєння:

«Ми, Конгрес як інституція, стоїмо на позиції солідарності з Україною. Сполучені Штати вже надали фінансову та матеріальну допомогу Україні, але беручи до уваги постійну агресію і брак поваги до мирного плану, який Росія демонструє у ставленні до українського народу, насправді Україна потребує більше ніж просто грошей. Україні потрібна зброя, боєприпаси, бронежилети і засоби зв’язку».

Українці хочуть жити в об’єднаній, незалежній, стабільній і процвітаючій демократії
Майкл Берджесс, конгресмен США

При цьому конгресмен не уточнив, коли таке рішення може бути ухвалене і чи буде підтримане взагалі. За американським законодавством, таке рішення законодавців щодо зовнішньої політики має підписати президент. Конгресмен Берджесс впевнений, що Україна вже почала змінюватися, утім справжнім реформам заважає російська агресія:

«Українці хочуть жити в об’єднаній, незалежній, стабільній і процвітаючій демократії. І без сумніву, війна на Донбасі ускладнює реформаторські зусилля. Російська агресія зробила Україну більш об’єднаною, більш демократичною і, що іронічно, більш прозахідною. Результати останніх виборів це підтвердили», -зазначив член Палати представників від Республіканської партії Майкл Берджесс.

Конгресмен Майкл Берджесс був членом американської делегація, яка спостерігала за виборами до Верховної Ради України 26 жовтня.

Дивіться також: В України з’явився шанс отримати американську зброю

XS
SM
MD
LG