Спеціальні потреби

Щонайменше 55 осіб загинули від вибуху в Пакистані


Пакистанські військові беруть участь у щоденній церемонії приспускання прапора на кордоні з Індією
Пакистанські військові беруть участь у щоденній церемонії приспускання прапора на кордоні з Індією

Жертвами вибуху поблизу Лахора в неділю стали щонайменше 55 осіб, і кількість загиблих може виявитися ще більшою, повідомила влада Пакистану. Понад 100 осіб поранено.

Напад стався поблизу пропускного пункту Ваґа на кордоні з Індією, де щовечора відбувається церемонія приспускання прапорів. Церемонія починається безпосередньо перед заходом сонця, і сотні людей, зокрема іноземних туристів, зазвичай збираються з обох боків кордону, щоб спостерігати за цією подією. Керівник сил безпеки Пакистану на східному кордоні генерал-майор Хан Тахір Джавед Хан повідомив журналістам, що вибух влаштував терорист-смертник.

За словами генерала Хана, терорист вочевидь хотів спричинити вибух у гущавині натовпу, але охоронці зупинили його приблизно за 500 метрів від місця безпосереднього проведення церемонії. Смертник детонував вибуховий пристрій у місці, де сім’ї зупинялися, щоб купити їжу після споглядання церемонії.

Церемонія приспускання прапора відбувається з 1959 року, і цей вибух став першим поблизу місця її проведення.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG