Спеціальні потреби

США висловили співчуття родині почесного посла Литви у Луганську Миколи Зеленця


Марі Гарф
Марі Гарф

У Державному департаменті США були шоковані новиною про викрадення і вбивство почесного посла Литви у Луганську Миколи Зеленця. Про це заявила Марі Гарф, заступниця прес-секретаря Держдепу. Від американського уряду вона висловила співчуття родині загиблого.

«Поки ми з’ясовуємо інформацію про обставини цієї трагедії, ясно одне: надто довго люди мужності в Україні перебувають під ризиком викрадень, тортур і навіть смерті лише через їхню відданість прозорості перед обличчям цинічних збройних спроб диктувати Україні її майбутнє», - сказала Марі Гарф.

Державний департамент США підтвержує свою підтримку у пошуках миру в Україні, - зазначила заступниця прес-секретаря відомства і висловила глибоке співчуття з приводу загибелі ще однієї людини у цьому, як назвала Марі Гарф, «штучно створеному конфлікті».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG