Спеціальні потреби

Українці у світі провели Міжнародний Марш єдності проти тероризму


Українці виступають проти терору Путіна
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00

Українці виступають проти терору Путіна

Одразу у кількох країнах світу українці провели акцію “Міжнародний Марш проти тероризму”. Мета - показати, що тероризм Росії повинен стати проблемою для всього світу, а не лише для України.

У cтолиці США активісти зібралися біля Білого Дому та попрямували до Меморіалу Лінкольна з транспарантами “Зупиніть терор Путіна. Хто наступний?”. За словами співорганізатора акції Анастасії Рибицької, метою протесту є привернути увагу світу до подій в Україні.

"Наш захід називається міжнародний марш проти тероризму. Ми будемо йти від Білого Дому до Меморіалу Лінкольна з транспарантом «Putin’s Terror. Who is next?» Також ми будемо маті на своїй спині цілі, які символізуватимуть, що будь-яка людина, будь-яка громада, може стати наступною мішенню тероризму. Метою акції є показати те, що Росія є спонсором тероризму. Марш і акція ініційовані Русланою Лижичко. Ми радо приєдналися до неї. Організовуємо це все в один день, і хочемо показати усьому світу, що українці об’єднані, за мир", - заявила Анастасія Рибицька.

Учасники маршу дізналися про марш із соціальних мереж.

"Я хочу сказати, що незважаючи на те, що у нас маленька група, ми знаходимося у столиці США, ми демонструємо, що і тут є українці. Ми нагадуємо про себе: більше 40 мільйонів людей страждає, і що Америка могла б допомогти нашій країні", - сказав учасник акції Володимир.

"На мою думку ці акції дуже важливі, щоб показати світу, що ми є. Що українці не тільки в Україні, українці не тільки думають, що Росія каже, що українці думають, а що українці мають свою думку і вони є усюди: вони ваші друзі, сусіди, студенти, співробітники. Тому, що відбувається в Україні важливо і для Америки., для приїжджих тут і для всіх", - відзначила учасниця маршу Ірина.

"Я прийшов сьогодні сюди, тому що хочу підтримати український народ, людей, через своє професіональне ремесло – фотографію. Показати через свій об’єктив, що тут роблять люди, що вони зібрались, що вони усі єдині, і що ми підтримуємо Україну, ми підтримуємо мир і виступаємо за мир а усьому світі", - сказав Вадим - один з учасників маршу.

В акції взяли участь і американці.

"Як американець я думаю, що це важливо продемонструвати підтримку Україні. Міжнародне співтовариство не повинно дозволяти на те, що виглядає як російська агресія на сході України. Люди у світі мають бути обуреними і показати, що це неприйнятно", - заявив учасник події Ендрю.

За словами співорганізаторів, марш відбувався одночасно у кількох країнах і містах одночасно: у Філадельфії, Торонто, Г’юстоні, Чикаго, Детройті.

XS
SM
MD
LG