Спеціальні потреби

Червоний Хрест заявив, що не приймає збройний супровід


На фото : Український військовий поблизу Луганська
На фото : Український військовий поблизу Луганська

Червоний Хрест наполягає, що практичні деталі анонсованої Кремлем гуманітарної операції на території України мають бути з'ясовані перед тим, як почнеться її реалізація. Про це йдеться у тексті прес-релізу організації поширеному вашингтонським кореспондентом "Радіо Свобода" Люком Джонсоном через Twitter.

"Червоний Хрест готовий допомогти реалізації останньої ініціативи влади Російської Федерації щодо передачі гуманітарної допомоги Червоному Хресту з метою допомоги людям та територіям ураженим конфліктом у східній Україні", - йдеться у поширеному документі.

Повідомляється, що сьогодні відбулась зустріч міжнародного Червоного хреста з представниками влади України та Росії в ході якої Червоний Хрест надав документ надав свій план проведення вищезгаданої гуманітарної операції.

"Це включає згоду усіх сторін, що Червоному Хресту буде дозволено доставити необхідну допомогу з повагою до його фундаментальних принципів нейтралітету, безсторонності та незалежності", - йдеться у документі.

Відповідно до документу, Червоний Хрест наполягає, що усі сторони мають гарантувати безпеку персоналу та машин Червоного Хреста на весь час тривалості операції з огляду на те, що організація не прийме збройного супроводу.

Дивіться також : Слідчі доведуть, що вбивство Литвиненка замовив Кремль?

Слідчі доведуть, що вбивство Литвиненка замовив Кремль?
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:53 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG